Logowanie

Lista osób nominowanych do nagrody "Anioła Kultury" w roku 2017. 

1. Przewodnik Katolicki
2. Henryk Szymański
3. Centrum Kultury „RONDO” w Grodzisku Wielkopolskim
4. Firma Lisner
5. Straż Miejska Miasta Poznania
6. Portal Lazarz.pl
7. THE VISITOR
8. Firma INDALO 
9. Agnieszka Zdanowska 
10. Firma PROFI 
11. Redakcja Teleskopu 
12. Dział Administacyjno-Gospodarczy AWF 
13. Firma Konspol
14. Redakcja Poznańskiego Informatora Kulturalnego, Sportowego i Turystycznego
15. Przemysław Vogel
16. Agata Ławniczak

Nagroda Specjalna dla Kolei Wielkopolskich
1. Przewodnik Katolicki – redakcja tygodnika od pierwszej edycji Przeglądu obejmowała patronatem medialnym nasz Festiwal. Co roku rozpoczęcie INTEGRACJI poprzedza całostronicowy artykuł promujący i informujący o wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach.
[powrót do góry]

2. Henryk Szymański – Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego, który wielokrotnie gościł INTEGRACJE w swoim mieście. Wspomaga organizację wydarzenia logistycznie oraz finansowo, dbając o pobyt naszych gości w każdym szczególe.
[powrót do góry]

3. Centrum Kultury „RONDO” w Grodzisku Wielkopolskim – na czele z jego dyrektorem Panem Waldemarem Łyczykowskim. Centrum „RONDO” zajmuje się organizacyjną stroną INTEGRACYJNYCYH koncertów i wydarzeń w Grodzisku Wielkopolskim. Zawsze perfekcyjnie!
[powrót do góry]

4. Firma LisnerPan Grzegorz Łopata (Dyrektor krajowy ds. Rynku Hurtowego), Pan Sebastian Lewandowski (Kierownik ds. Markentingu) oraz Pani Maja Lisek od wielu lat dbają o to, żebyśmy mogli jak najpyszniej ugościć uczestników naszego Festiwalu, przekazując na ten cel produkty swojej firmy. Nie tylko w 100% angażują się we współpracę z Festiwalem, ale również wspierają Zespół w ciągu całego roku. Bez ich pomocy i zapału ogronma ilośc działań nie miała by szansy ujrzeć światła dziennego. 
[powrót do góry]

5. Straż Miejska Miasta Poznania – funkcjonariusze z poznańskiej Straży Miejskiej, współpracując z Policją, również dbają o bezpieczeństwo, zarówno uczestników, jak i widzów festiwalowych koncertów. Przede wszystkim zabezpieczają przemarsze z udziałem naszych zagranicznych i polskich gości na ulicach Poznania.
[powrót do góry]

6. Portal Lazarz.pl – poznański portal dzielnicy Łazarz. Nasz stały patron medialny, dbający o promocję przede wszystkim koncertu inauguracyjnego Festiwal, jednak nie zapominający o pozostałych wydarzeniach. Redaktor: Pan Janusz Ludwiczak co roku przygotowuje obszerną relację filmową oraz fotograficzną z koncertu „Biesiada Ludowa”.
[powrót do góry]

7. THE VISITOR – wieloletni patron medialny Festiwalu. Od wielu lat zachęca swoich czytelników, a są nimi przede wszystkim zagraniczni turyści, do wzięcia udziału w festiwalowych koncertach i wydarzeniach. Czasopismo promuje tym samym Przegląd INTEGRACJE, jak i miasto Poznań.
[powrót do góry]

8. Firma INDALO – która wyposaża nas w projektory multimedialne. Dzięki temu jeszcze więcej osób może obejrzeć Koncert Finałowy INTEGRACJI i dostrzec każdy ważny szczegół spektaklu.
[powrót do góry]

9. Agnieszka Zdanowska – dziennikarka Radia Merkury, nasza medialna orędowniczka. Sama domaga się naszej obecności w Radiu: zaprasza, dopytuje, drąży. To dzięki niej informacje o programie INTEGRACJI docierają do słuchaczy Radia Merkury.
[powrót do góry]

10. Firma PROFI – od dwóch lat dba o wyżywienie uczestników naszego Festiwalu, dostarczając pyszne produkty swojej firmy. Dzięki Prezesowi Zarządu Panu Jerzemu Koszarnemu organizatorzy nie muszą martwić się o wyżywienie zarówno gości, jak i wolontariuszy.
[powrót do góry]

11. Redakcja Teleskopu – ten codzienny program informacyjny Telewizji Polskiej w Poznaniu w tygodniu festiwalowym przedstawia zapowiedzi oraz relacje z koncertów i innych wydarzeń. Dba również o to, aby informacje o INTEGRACJACH i jego programie dotarły do mieszkańców Poznania i okolic.
[powrót do góry]

12. Dział Administracyjno-Gospodarczy AWF – na czele z kierowniczką Panią Małgosią Szatarską pracownicy działu wspomagają organizację Integracji poprzez pomoc techniczną oraz logistyczną. Z uśmiechem na twarzy podchodzą do każdego nawet „najcięższego” (w znaczeniu nawet fizycznym) wyzwania.
[powrót do góry]

13. Firma Konspol – która od kilku lat przekazuje na rzecz organizacji „INTEGRACJI” produkty bez których festiwalowe obiady nie byłby takie pyszne. Szczególne podziękowania należą się Panu Prezesowi Konradowi Pazganowi, który włączył firmę Konspol w działania na rzecz naszego Festiwalu.
[powrót do góry]

14. Redakcja Poznańskiego Informatora Kulturalnego, Sportowego i Turystycznego – dziennikarze tego miesięcznik od wielu lat w miesiącach letnich odnajdują na jego łamach miejsce na zapowiedź czy relację z festiwalowych wydarzeń zamieszczając kolorowe zdjęcia oraz ciekawe wywiady.
[powrót do góry]

15. Przemysław Vogel – przedstawiciel BP Europa SE Oddział w Polsce, który co roku wyraża zgodę na logistycznie najlepszą opcję tankowania naszych festiwalowych autobusów.
[powrót do góry]

16. Agata Ławniczak – dyrektor poznańskiego oddziału Telewizji Polskiej. Wieloletniej współpraca z TVP 3 Poznań opiera się przede wszystkim na promocji Festiwalu oraz informowania mieszkańców regionu o festiwalowych wydarzeniach. TVP 3 Poznań wielokrotnie objął „INTEGRACJE” swoim patronatem medialnym. Od czterech lat kierownictwo oddziału poznańskiego wspomaga nas również w pozornie prozaicznej formie – udostępniając swój parking festiwalowym autobusom. Stanowi to rozwiązanie problemu logistycznego, z którymi Festiwal się borykał.
[powrót do góry]

Nagroda Specjalna dla Kolei Wielkopolskich na czele z Dyrektorem Pionu Techniczno-Ekspolatycyjnego Panem Markiem Pawickim. Koleje Wielkopolskie udostępniły swój teren do realizacji Koncertu Finałowego w 2016 roku. Nie tylko wyrazili zgodę na dość niecodzienny pomysł organizacji koncertu zespołów folklorystycznych na terenie starej parowozowni, ale również wspomogły ideę zapewniając pomoc w wielu aspektach technicznych, jak i transportując widzów INTEGRACJI z dworca letniego na miejsce finału.
[powrót do góry]